Watch the video

A student house where you
will discover
your hidden potential.

Місце
для Тебе.

Живи і навчайся у комфортних умовах, одночасно реалізуючи свої найсміливіші плани. Не має значення, чи Ти є спеціалістом чи тільки розпочинаєш кар’єру. Logiloco - це ідеальне місце для розвитку. Період навчання у вузі - це Твій час. Ми знаємо, що Ти маєш багато енергії, переповнений ідеями та не любиш обмежень. Як і Ти, ми поєднуємо в собі дві натури: LOGI - упорядкована і логічна, а також LOCO - шалена і розслаблена. У Logiloco Ти можеш розвиватися, відкрити свій стартап, знайомитися з такими самими, як і Ти, творчими людьми та нав’язувати з ними співпрацю чи розслаблятися у їх товаристві після навчальних годин.
Виходь за рамки. Це Твій час. Твоє місце. Logiloco.

Study
your
way.

630 зручних одно- і двомісних кімнат, оснащених міні-кухнями і ванними кімнатами, а на кожному поверсі є кімнати для тихого навчання (читальні) та великі повністю обладнані спільні кухні.

Startup
your
way.

Сучасна зона для коворкінгу, оснащена професійним обладнанням, кімнати для бізнес-зустрічей/переговорів та міні-офіси. Ти можеш тут відкрити свій перший бізнес, запрошуючи контрагентів на професійні бізнес-зустрічі та створюючи власний бренд.

Play
your
way.

Час для відпочинку (chill-out)? У лобі знаходиться бар, де при коктейлях та під хорошу музику Ти можеш обговорити з друзями день, що минув. Відпочинок та підзарядка акумуляторів - спа, спортзал з тренажерами та фітнес-процедури чекають на Тебе.

Твій дім
далеко від
рідної домівки.

Ми знаємо, що Ти не шукаєш тільки місця для проживання протягом періоду навчання у вузі. Ми маємо для Тебе значно більше. У «ЛОГІЛОКО» (LOGILOCO) Ти знайдеш дім далеко від рідної домівки, неповторні умови для праці та розвитку, а також спільноту людей, переповнених енергією, як і Ти. Тут не потрібно переживати про прання, приготування їжі або покупку продуктів. У будинку знаходиться сучасна пральня, їдальня та магазин. Ти бажаєш розслабитися? Фітнес-зал, спортзал, кінозал, бар чекають на Тебе. Для навчання і праці Ти можеш використовувати зону для коворкінгу та розташовані на кожному поверсі кімнати для тихого навчання (читальні). У Твоєму розпорядженні також підземний паркінг, стояки для велосипедів і місця зарядки самокатів. Безпеку гарантує система контролю зовнішнього доступу та відеомоніторинг.

Вибери
свою кімнату

Одномісні від
1200
PLN/місяць

Mieszkanie 1

Цінуєш своє приватне життя? Вибери одну із 484 повністю умебльованих, комфортних кімнат. Кожна з них обладнана міні-кухнею та окремою ванною кімнатою з душовою кабіною. Тут Ти знайдеш зручне ліжко, письмовий стіл для праці та куточок для споживання їжі.

Подивитись план

Двомісні від
1200 PLN/місяць

Mieszkanie 2

Тобі подобається товариство? Тоді на вибір для Тебе одна із 136 зручних, повністю умебльованих кімнат для двох осіб. Разом із сусідом по кімнаті Ти будеш мати власну ванну кімнату, кухонний куток з місцем для споживання їжі, два ліжка та два письмові столи.

Подивитись план

Із зручностями для осіб-інвалідів від
1200 PLN/місяць

Mieszkanie 3

Ти маєш спеціальні потреби? Нема проблеми. Вибери одну із 10 комфортних кімнат із зручностями для осіб-інвалідів. Повністю умебльована кімната має спеціально пристосовану ванну кімнату з душовою кабіною, кухню з полегшеним доступом, ліжко, письмовий стіл та столик.

Подивитись план

Зручності

icon

Коворкінг

icon

Кімнати для
бізнес-зустрічей

icon

Зона для
навчання

icon

WI-FI

icon

Кінозал

icon

Спортзал
& Фітнес

icon

Їдальня

icon

Бар

icon

Магазин

icon

Пральня

icon

міні-кухня

icon

Приватна
ванна кімната

icon

Моніторинг

icon

Стояки
для велосипедів

icon

Паркінг

Локалізація

вул. Веліцка, 44C, 30-552 Краків

Відкривай для
себе Краків.

Регулярно проводяться музичні, театральні та кінофестивалі, конкурси комедійних клубів, марафони, ярмарки, історичні костюмовані фестивалі та паради. Це живе місто з атмосферою, яку ніде більше не знайдеш, нічне життя в центрі триває до пізніх годин. Краків запропонує Тобі вищі навчальні заклади на найвищому рівні, а також широкі можливості для особистого розвитку. На Тебе чекають вражаючі історичні пам’ятники, численні музеї, виставки і театри. Прогуляйся вуличками старого міста або Казімєжа - і Ти відчуєш подих його багатої історії та несамовиту енергетику. Повечеряй в одному із затишних ресторанів або зайди на коктейль чи кухоль пива в один із пабів з неповторним кліматом, де відпочиває багато молоді, - тут на кожному кроці можна знайти цікаві та привабливі місця.

explore

0

університети

0

Парки

0

км

велосипедних доріжок

0

Театрів

0

Музеїв

Спільнота